GASLINE 3D

DOĞALGAZ TASARIM PROGRAMI

GasLine 3D

GasLine 3D, 2 ve 3 Boyutlu Doğalgaz Tesisat projeleri hazırlanması için tasarlanmiş, projeleri kendisi üzerinden sigortalayabilme imkâni sağlayan ayrıca üzerinden gaz dağıtım şirketlerine projeyi ulaştirmaya ve projenin takibine imkân sağlayan bir Cad Programıdır.

Gasline industry 

Endüstriyel Doğalgaz projelerinin, TS 7363 standardına ve Gaz Dağıtım Şirketlerinin Şartnamelerine uygun olarak çizilmesine olanak sağlayan, hızlı ve daha pratik bir 3D tasarım programıdır.

Dijital Proje Onay ve Arşiv Sistemi Gasline

Proje hazırlama esnasında dağıtım firması ile Dijital Proje Onay ve Arşiv Sistemi Entegrasyonu sayesinde bütün bilgilerinizi ulaşabilir dijital poliçe oluşturabilir ve projenizi online olarak dijital imzalı gönderimi sağlayabilirsiniz.

Gasline Mobil Proje Takip Sistemi

Proje Takibi, cari işlemler,eskiye dayalı proje takibi gibi işlemlerinizi mobil platfarodan yapabildiğiniz uygulamamızdır.

7/24

Gasline 7/24 Gönderdiğiniz ihbarların durumlarının takibini sağlayan mobil uygulamadır.

Gasline Mobil Randev‪u

Doğalgaz dağıtım şirketleri için dijital proje gaz açım programı. Gasline 3D ile onaylanan projelerin gaz arzı esnasında proje ve evrak kontrolü için gaz açım mühendisleri tarafından kullanılmaktadır. Gaz Randevu ve gaz açım işlemlerinin Gasline 3D tarafından yapıldığı bölgelerde geçerli programdır.

PWIRE

ELEKTRİK TESİSATI TASARIM PROGRAMI

Pwire Elektrik Tesisatı Ve Tasarım Programı

Pwire, AG elektrik projeleri çizen proje müelliflerinin hem çizim esnasında hem de dağıtım firmasıyla olan iletişiminde işlerini kolaylaştırmayı amaçlayan kombine bir programdır.Diğer cad programlarının aksine çizim esnasında dinamik hesaplar yapar. 

Pwire Mobil

Proje Takibi, cari işlemler,eskiye dayalı proje takibi gibi işlemlerinizi mobil platfarodan yapabildiğiniz uygulamamızdır.

Dijital Proje Onay ve Arşiv Sistemi Pwire

Proje hazırlama esnasında dağıtım firması ile Dijital Proje Onay ve Arşiv Sistemi Entegrasyonu sayesinde bütün bilgilerinizi ulaşabilir projelerinizi takipedebilirsiniz.