Gaz Dağıtım şİRKETLERİ

AKSA

2008 den itibaren şu an AKSA DOĞALGAZ’a bağlı toplamda 20 dağıtım lisans bölgesinde otuzüç il ve İlçelerinde geçerli olmak üzere sözleşme yapıldı.   

AGDAŞ

2015 yılında AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım AŞ. ile sözleşme imzalanmış ve halen aktif olarak Dijital Onay ve Arşiv hizmeti devam etmektedir.  

BAŞKENT GAZ

2013 yılının son çeyreğinde BAŞKENTGAZ Doğalgaz Dağıtım AŞ ile Dijital Onay ve Arşiv sözleşmesini imzalanmış halen devam etmektedir.   

ENERYA

2008 den itibaren şu an ENERYA ya bağlı olan toplamda 9 ilin Doğalgaz Dağıtım Şirketleri ile sözleşmelerimiz devam etmektedir.  

İGDAŞ

2009 dan itibaren İGDAŞ İstanbul Doğalgaz Dağıtım AŞ. ile sözleşmemizi yaptık ve halen devam etmektedir.
  

KARGAZ

2016 KARGAZ Doğalgaz Dağıtım Şirketleri ile sözleşmeler yapılmış ve aktif olarak devam etmektedir.
   

SERHAT GAZ

2016  SERHATGAZ Doğalgaz Dağıtım Şirketleri ile sözleşmeler yapılmış ve aktif olarak devam etmektedir


ARMADAŞ

2018 ARMADAŞ Doğalgaz Dağıtım Şirketleri ile sözleşmeler yapılmış ve aktif olarak çalışmaya başlanmıştır. 
  

TOROS GAZ

2019 TOROSGAZ Doğalgaz Dağıtım Şirketleri ile sözleşmeler yapılmış ve aktif olarak çalışmaya başlanmıştır.   

eLEKTRİK Dağıtım şİRKETLERİ

UEDAŞ

Uludağ Elektrik Dağıtım Şirketi ile 2020 yılında anlaşma sağlandı. Sözleşme doğrultusunda elektrik alçak gerilim ve orta gerilim projelerinin dijital gönderimi için cad programı optimizasyonu ve dijital gönderim platformu hazırlandı.

ADM

ADM Elektrik Dağıtım Şirketi ile 2018 yılında anlaşma sağlandı. Sözleşme doğrultusunda elektrik alçak gerilim dijital gönderimi için cad programı optimizasyonu ve dijital gönderim platformu hazırlandı.

OEDAŞ

Osmangazi Elektrik Dağıtım Şirketi ile 2019 yılında anlaşma sağlandı. Sözleşme doğrultusunda elektrik alçak gerilim projelerinin dijital gönderimi için cad programı optimizasyonu ve dijital gönderim platformu hazırlandı.
   

TREDAŞ

TREDAŞ Elektrik Dağıtım Şirketi ile 2020 yılında anlaşma sağlandı. Sözleşme doğrultusunda elektrik alçak gerilim ve orta gerilim projelerinin dijital gönderimi için cad programı optimizasyonu ve dijital gönderim platformu hazırlandı.