TARİHÇEMİZ

19.02.2004 yılında Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesine kayıtlı SMM olan 83 makine mühendisi ortaklığında Prizma Mekanik Montaj Proje Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketini kurduk. Yedi kişilik bir Yönetim Kurulumuz oluştu. Yönetim Kurulu olarak ilk günden itibaren kuruluş ilkelerimiz arasında ortaklarımızla rekabet etmeme ilkesine sadık kalarak aynı sektörde farklı hizmet alanlarında yer almaya özen gösterdik.

 Kuruluşumuzdan bu yana, bilişim sektöründe yaşanan hızlı değişim ve gelişmeleri bir bütün olarak görüp, büyük bir ihtiyaç haline gelen yeni nesil sektörel CAD yazılımlarımızı ve dijital proje onay sistemlerini  hayata geçirdik. Kurumların ve sektörlerin birçok ihtiyacını basite indirgedik, kurumların iş yönetiminde stratejik iş ortağı olmayı başardık. İhtiyaçlara göre çözümler sunarak, iş ortaklarımızın bilgi teknolojileri yatırım ve işletme maliyetlerinin azaltılmasında ve maksimum verimin sağlanmasında büyük bir rol oynadık.
 
 "Prizma Mekanik Montaj Proje Mühendislik İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi" olan şirket ünvanımız 18. Olağan Genel Kurulumuzda  "Prizma Yazılım Bilişim Sistemleri Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi" olarak değiştirilmiştir. 


MİSYONUMUZ

 Prizma A.Ş 

Sürekli gelişen ve fark yaratan ürünlerimiz ile müşterilerimizin, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan hizmetler sunmaktır.

VİZYONUMUZ

 Prizma A.Ş 

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, çözüm ortaklarımızın maksimum memnuniyetini sağlamak ve sektöründe lider bir şirket olmaktır.