KALİTE POLİTİKAMIZ

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Kalite politikamız, PRİZMA A.Ş  vizyonu ve misyonu doğrultusunda, gelişen en güncel teknoloji trendlerini takip ederek, sunduğumuz ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların verimli kullanımı sağlamak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve her daim gelişime, yeniliğe açık olmak.
  • Kalite yönetim sistemimizi uluslar arası Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek.
  • Üstlenmiş olduğumuz projelerde müşteri taleplerini doğru algılamak, müşteri isteklerini doğru yönlendirmek ve bu isteklere maksimum düzeyde uymak.
  • Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak.

ISO SERTİFİKALARIMIZ


ISO 27001:2013